گروه فنی مهندسی تاپس در سال ۱۳۸۱ تأسیس گردید. این گروه با هدف ارائه بهترین خدمات فنی مهندسی در زمینه تأسیسات، برق و عمران با تلاش قریب به بیش از ۶۰ نفر نیروی متخصص و مجرب در سطوح مختلف علمی به فعالیت خود ادامه می­ دهد.

گروه فنی مهندسی تاپس به حکم وظیفه و رسالتی که به عهده دارد خود را متعهد به تأمین رضایت کارفرمایان و مشتریان در چارچوب قرارداد­های منعقده دانسته و این امر مهم را اساس حفظ اعتبار و ارتقای هر چه بیشتر عملکرد خود در بازار ایران­ می داند.

این گروه با تکیه بر تجارب نیروهای متخصص با میانگین بالای ۲۰ سال سابقه کار، آمادگی کامل خود را جهت همکاری در پروژه­ های بیمارستانی، اداری، تجاری، سازمان ها و نهادهای دولتی و شرکت­ های خصوصی به شرح ذیل اعلام می دارد:

 • راهبری، تعمیر و نگهداری تأسیسات مکانیکی و الکتریکی

 • نظارت و مشاوره فنی

 • طراحی و اجرای تأسیسات مکانیکی و الکتریکی

 • تأمین قطعات و خدمات پس از فروش

 • آموزش در زمینه های تأسیساتی مکانیکی، الکتریکی، عمران و …

 • طراحی و تولید تجهیزات تهویه مطبوع مسکونی ، بیمارستانی  و صنعتی

توانمندی­ های گروه تاپس

 • طراحی، تأمین، اجرا، تعمیر و نگهداری سیستم­ های تاسیسات برقی و مکانیکی مربوط به انواع پروژه­ های ساختمانی، مسکونی، بیمارستانی، اداری و تجاری، ورزشی ( استخر و..)، صنعتی مانند کارگاه­ های تولید، مرغداری­ ها ، تولید قارچ و…

 • طراحی و اجرای انواع سیستم­ های آبرسانی، تصفیه خانه، ساختمانی و صنعتی

 • ساخت انواع بوستر پمپ­ های آبرسانی، آتشنشانی

 • طراحی و ساخت انواع سیستم­ های هواساز، اگزاست فن، فن کوئل، چیلر تراکمی و جذبی، ایرکولر

 • طراحی و ساخت مخازن نفتی، انواع سختی­ گیر، استراکچرهای فلزی

 • طراحی، ساخت و اجرای نیروگاه سایز کوچک، سیستم­ های CCHP

 • طراحی و اجرای سیستم­ های خورشیدی سایز کوچک و نیروگاهی

 • طراحی و ساخت نیروگاه­ های زباله سوز و بایومس

اهداف و آرمان­ها

گروه تاپس با اعتقاد به ارزش­ های متعالی چون خیر محوری، دانش محوری و تلاش محوری، رسالت خود را در رفع نیازمندی­ های جامعه بشری و نیل دادن جامعه ایرانی به برترین قله­ های تمدنی می­ داند. در شرایط امروز جامعه بشری استثمار و ظلم به مردم، سوداگری و منفعت محوری از شاخصه ­های ساختار اقتصادی گردیده، چنانکه این خصیصه­ ها باعث تقاضای ایجاد تغییر در رویه­ های اقتصادی نموده است. گروه تاپس با تلاش برای تکمیل چرخه علم تا عمل به دنبال معرفی و ایجاد رویه­ های نوین اشتغال ­زایی و ساماندهی فضای کسب و کار در زمینه ­های فنی و مهندسی می باشد.

امروزه مدل­ های سرمایه محور کارکرد خود را در ایجاد رفاه عمومی و امنیت مکفی از دست داده ­اند، بنابراین استفاده از مدل­ های اقتصاد خیر محور یا هدیه محور در جهان شایع گردیده است. طراحی مجدد مدل­ های مدیریت اعتماد و هم ­افزایی نیروهای انسانی در جهت انجام کار بهینه با تکیه بر هدف­ های بالا امکان پذیر است. لذا این مجموعه با توجه به طراحی مدل نقشه­ های آینده نگاری و طراحی مجدد روش ­های مهندسی تمدنی، فعالیت ­های خود را بازسازی و کنترل می­ نماید. این رویه­ ها تاکنون توانسته گذشته و آینده روشنی را برای مجموعه و کارکنان آن فراهم نماید.

اقتصاد سرمایه­ داری بر رفتار گرگِ انسان، بنیان گشته است و این گونه رفتار عامل اصلی میلیتاریسم، رقابت های کاذب و ناسالم و انحصارهای ناصحیح در جامعه می ­باشد. استفاده از حق مالکیت مطلق در مقابل مدل­های مارکسیستی که فاقد مالکیت بوده است به گونه­ ای از آن طرف بام افتادن این نظام می­ باشد. مجموعه تاپس با نفی این گونه رفتارها به دنبال یک رفتار سازنده و هماهنگ با تمام اعضای جامعه برای رشد همگانی و پیشرفت همه جانبه به سمت افق­ های تمدنی نوین می ­باشد. در این مجموعه کار ارزشمند می ­باشد، به گونه ­ای که عامل تقرب به خداوند متعال بوده و انجام فعالیت­ ها به صورت احسنت، ملاک ارزیابی رشد و پیشرفت اعضای این گروه می­ باشد.این گروه می ­داند موفقیت و پیشرفت مجموعه ­ها حاصل جمع اراده افراد مجموعه باهم می ­باشد. بنابراین اگر انسان­ ها همه با هم بخواهند می­ توانند فعالیت­ ها و کارهای بزرگی را محقق کنند. لذا این مجموعه تمام فعالیت­ های خود را با این الگوی رفتاری تنظیم می­ نماید.

این مجموعه همت خود را بر آن داشته است که در افق ۱۴۰۴ به یکی از اصلی­ ترین مجموعه­ های دانش بنیان در ارائه و رفع نیازمندی­ های جامعه عزیزمان ایران دست یابد به گونه ­ای که در حوزه­ های تخصصی مربوطه فعالیتی نباشد که از توان مجموعه خارج باشد و با همراه کردن مجموعه های هم راستا در جهت پیشرفت کشور بتواند نهایت هم­ افزایی در بین جامعه ایجاد نماید.

تاپس طراح و تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع با شرایط کارکرد مختلف

کارکرد سیستم های تهویه مطبوع متناسب با شرایط دمایی گوناگون و آب و هوای مختلف متفاوت می باشد. طراحی و تولید سیستم های تهویه مطبوع با امکان کارکرد در شرایط آب و هوایی گوناگون از جمله فعالیت های مورد تمرکز این مجموعه می باشد. هوای مطلوب متناسب با نوع ساختمان ، کاربری ، محل ، مصرف ، ویژگی و حتی حال انسان متفاوت می باشد. تمرکز بر شناخت شخص کاربر و تجویز سیستم متناسب با او از فعالیت هایی است که می باست دقیق انتخاب شود. تاپس به دنبال یک نگاه همه جانبه نگر با در نظر گرفتن شرایط محلی ، منطقه ای و جهانی برای ارائه بهترین محصول و خدمات به جامعه می باشد.